Upravit stránku
Středoškoláci! Získejte pro svou třídu odměnu

Darujte krevní plazmu a získejte pro svou třídu 5 000 Kč!

Jste parta správných spolužáků? Dokážete se nadchnout pro společnou a dobrou věc? 

Tak přijďte společně darovat krevní plazmu. Pomůžete a navíc získáte příspěvek 5 000 Kč na výlet nebo vámi zvolenou jinou společnou aktivitu třídy. 

Akce probíhá od 1. dubna do 15. června 2017.

Přihlásit se můžete zde: stredoskolaci@plasmaplace.cz  

Úplná pravidla akce naleznete zde:

 1. Akce se mohou zúčastnit pouze třídy registrované na emailu stredoskolaci@plasmaplace.cz  O zařazení do akce budete informováni mailem.
 2. Akce se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let.
 3. Do registračního mailu je třeba napsat název školy, adresu, třídu, kontaktní osobu, telefonní číslo a mail na kontaktní osobu.
 4. Akce začíná 1. dubna 2017.  Dne 15. 6. 2017 bude uzavřena a příspěvek předán zástupcům tříd.
 5. Akce probíhá pouze v dárcovském centru krevní plazmy Plasma place, Bozděchova 344/2, Praha Jakékoli odběry v jiném dárcovském centru do ní nebudou započítány.
 6. Minimální počet dárců za jednu třídu je 15. V případě menšího počtu dárců nebude třída do akce zařazena.
 7. Každý dárce musí absolvovat za období v rozmezí trvání akce alespoň dva úspěšné odběry. V opačném případě se jeho odběry do akce nebudou započítávat.
 8. Po odběru krevní plazmy je potřeba na recepci sdělit třídu a školu, za kterou jste byli darovat. Uvedená třída musí být řádně registrovaná v akci.
 9. Každý dárce krevní plazmy má současně nárok na finanční náhradu nákladů spojených s darováním krevní plazmy ve výši 550 Kč za jeden úspěšný odběr. Dále má nárok na všechny benefity a další náležitosti spojené s darováním krevní plazmy.
 10.  Darovat krevní plazmu je možné maximálně jednou za 14. dní.
 11.  Pravidla akce mohou být kdykoli pozměněna jejím provozovatelem, a to s účinností od okamžiku zveřejnění jejich změny na www.plasmaplace.cz/bonusy-pro-darce. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla akce či ji změnit nebo zrušit, a to bez udání důvodů a stanovení náhrady.
 12.  Pravidla akce a další informace o ní jsou po dobu konání soutěže k dispozici na webových stránkách www.plasmaplace.cz/bonusy-pro-darce nebo v recepci dárcovského centra krevní plazmy Plasma place, Bozděchova 344/2, Praha 5. Pro veškeré dotazy je vám po dobu trvání soutěže k dispozici mail: stredoskolaci@plasmaplace.cz
 13.  Registrované třídy a průběh akce může být zveřejňován na stránkách www.plasmaplace.cz a na  facebookových stránkách společnosti Plasma place.

Provozovatelem soutěže je společnost Plasma place s.r.o., Kloknerova 1245/1, Praha 11, IČO: 05323673

Nahoru