Upravit stránku

čtvrtek 28. září – Den české státnosti

Ve čtvrtek 28. září máme v našem centru otevřeno od 8 do 16 hodin. Přijďte darovat krevní plazmu a pomoci druhým. Spojte oslavu Dne české státnosti s dobrým skutkem. Jsme hrdí na všechny dárce krevní plazmy!

Letní soutěže „Vyfoť se s náramkem“ má své vítěze!

Celé prázdniny jste s námi mohli soutěžit o poukázku na večeři pro dva v luxusní restauraci v KOBE FUSION RESTAURANT Anděl. Do slosování byl zařazen každý dárce krevní plazmy, který zaslal fotografii náramku Plasma place na náš facebook. V osudí bylo nakonec 33 fotografií, na kterých jejich tvůrci zachytili sebe s náramkem nebo jen náramek ve všech možných situacích a na všech možných místech. Všem autorům opravdu krásných fotografií děkujeme!

Novinka! Posun otevírací doby již na 7h ráno!

Pozor! Od pátku 1. září rozšiřujeme otevírací dobu našeho dárcovského centra. Otevřeno budeme mít nově již od 7 hodin ráno každý všední den. Zavírací doba centra se ve všední dny nijak nemění, centrum je otevřené do 20 hodin (posledního dárce přijímáme v 18.45h). V sobotu zůstává otevírací doba centra také beze změn, vždy od 8 do 16 hodin, posledního dárce přijímáme ve 14.45h.

Děkujeme, že pomáháte.

Zjištění krevní skupiny ZDARMA v Plasma place na Andělu!

Zajímá vás, jakou máte krevní skupinu? Nechte si ji zjistit v Plasma place na Andělu, i když právě darovat krevní plazmu nechcete nebo nemůžete. Nově nabízíme bezplatné zjištění krevní skupiny všem zájemcům. Novou službu jsme připravili mimo jiné pro ty, kterým není lhostejné jejich zdraví.

Vedení Pražských služeb darovalo krevní plazmu

Darovat krevní plazmu a přispět tak k záchraně mnoha lidských životů se rozhodli členové vedení společnosti Pražské služby, a.s. Společně navštívili naše odběrové centrum a ve velmi příjemné atmosféře nejen darovali krevní plazmu, ale ještě se rozhodli motivovat k dárcovství svoje kolegy a přátele. Velmi si jejich aktivity vážíme! Odběru plazmy se rozhodně nemusíte obávat. Nebyl to vlastně vůbec nepříjemný zážitek. Hodně to usnadňují pracovníci Plasma centra. Je znát, že o dárce stojí a za darovanou krevní plasmu jsou rádi,” sdělil svoje dojmy generální ředitel Pražských služeb JUDr. Patrik Roman.

více čtete zde: http://www.neprekonatelny.blog/?p=644

Finanční dary z Plasma Place putují do grantového řízení Srdcerváči 2017. Věnovali jste už 10 250 korun.

Pomáháme dvakrát! Přes deset tisíc korun jsme předali v našem odběrovém centru Plasma place na pražském Andělu ředitelce Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením Hance Potměšilové. Desítky dárců krevní plazmy se vzdali své finanční náhrady za odběr a věnovali ji ve prospěch projektu Srdcerváči. Více než deset tisíc korun se tak rozdělí v grantovém řízení Srdcerváči 2017.
Nahoru