Upravit stránku

Odběrové centrum krevní plazmy Plasma place začalo spolupracovat s Nadačním fondem Veroniky Kašákové

Pomoc na druhou. Tak by se dala nazvat nově uzavřená spolupráce mezi odběrovým centrem Plasma place a Nadačním fondem Veroniky Kašákové (NFVK). Memorandum o vzájemné spolupráci podepsali zástupci obou organizací na den svatého Valentýna 14. února 2018. Darováním krevní plazmy mohou lidé zachránit život druhým nebo pomoci vyléčit zákeřnou nemoc. Pokud se vzdají finanční náhrady za odběr, mohou věnovat peníze na konto NFVK, který pomáhá dětem z dětských domovů a pomoci tak hned dvakrát.

České krásky si nechaly pustit žilou. Víme proč!

Exotická kráska Monika Leová, modelka Aneta Vignerová, bývalá Miss Nikol Švantnerová a modelka Veronika Kašáková se sešly na Svatého Valentýna kvůli neobvyklému skutku. Společně darovaly krevní plazmu v Plasma place Anděl. Svým činem přispěly nejen k záchraně lidských životů, ale pomohly i dětem z dětských domovů. Finanční náhrady za odběr se totiž vzdaly ve prospěch Nadačního fondu Veroniky Kašákové.

Pomáhat dvakrát se rozhodla modelka Kateřina Sokolová a zástupci Erste Private Banking České spořitelny

Krevní plazmu darovala v našem odběrovém centru úspěšná česká modelka Kateřina Sokolová. A rozhodla se darovat hned dvakrát! Finanční náhrady za odběr se vzdala ve prospěch nadačního fondu AutTalk, který pomáhá rodinám pečujícím o autisty. Zároveň převzala jako zástupkyně AutTalku prvních 10 tisíc korun od bankéřů Erste Private Banking, kteří fond opakovaně podporují a také darují krevní plazmu bez náhrad za odběr.

Vyfoťte se v zimě s naším balzámem na rty a vyhrajte večeři pro dva ve vybrané pražské restauraci

Darujete krevní plazmu a získali jste již balzám na rty Plasma place?  Vezměte jej v zimě sebou kamkoli a pošlete nám fotku, kde bude balzám s logem Plasma place jasně vidět!

Každý dárce, který pošle během zimy fotku s balzámem na rty Plasma place na náš facebook, bude zařazený do slosování o večeři pro dva ve vybrané pražské restauraci.

100 Kč bonus za dvě dárcovství v lednu

POZOR! Kdo daruje během ledna dvakrát krevní plazmu, získá od nás v únoru jako poděkování 100 bonus. Darováním krevní plazmy dáváte šanci jiným na život. Děkujeme, že pomáháte. Váš tým Plasma place.

Do Plazma place již Ježíšek dárky přinesl a my je rádi předáme

První dárci krevní plazmy si již odnášejí krásné dárečky pod stromeček. Do naší předvánoční akce se zapojilo 363 dárců a všichni si nyní mohou přijít pro svůj vánoční balíček. Připravené máme kryty na Iphony, Ipady, knihy a další překvapení.

Velmi nás potěšilo, jak se akce líbila a kolik dárců se do ní zapojilo. Jsme rádi, že můžeme udělat radost všem, kteří v době adventu neváhali a udělali dobrý skutek v podobě darování krevní plazmy.

Vánoční dárky si můžete vyzvednout v Plasma place od 18. do 30. prosince 2017.

Všem dárcům moc a moc děkujeme!

Krásné svátky přeje Tým Plasma place

Otevírací doba centra během vánočních svátků a na Nový rok

Mimořádný provoz bude v následujících dnech:

 

den

datum

otevírací doba

pondělí – 1. svátek vánoční

25.12. 2017

ZAVŘENO

úterý – 2. svátek vánoční

26.12. 2017

ZAVŘENO

středa

27.12. 2017

8-16 h

čtvrtek

28.12. 2017

8-16 h

pátek

29.12. 2017

8-16 h

sobota

30.12. 2017

8-16 h

pondělí – Nový rok

1.1.2018

ZAVŘENO

Centrum Plasma place získalo za pouhých sedm měsíců certifikát kvality IQPP

Centrum Plasma place se zařadilo po sedmi měsících od zahájení provozu mezi mezinárodně uznávaná plasmaferetická centra garantující kvalitní péči o dárce. Získalo mezinárodní certifikát kvality nadstandardní péče o dárce IQPP. Normy dobrovolné organizace IQPP navíc pomáhají zajistit, že odebraná lidská zdrojová plazma je té nejvyšší kvality.
Nahoru