Upravit stránku

Vyfoťte se v létě s náramkem a vyhrajte zážitkovou večeři pro dva

Darujete krevní plazmu a získali jste již náramek Plasma place? Vezměte jej v létě sebou a pošlete nám fotku, kde bude váš náramek jasně vidět!

Každý dárce, který pošle během léta fotku s náramkem Plasma place na náš facebook, bude zařazený do slosování o večeři pro dva v luxusní restauraci.

A pozor! Překvapení máme připravené i pro autora nejzajímavější fotky.

Vítězka jarní soutěže jede do Tater

Martina Kalabisová pravidelně daruje krevní plasmu. S chutí se zúčastnila i naší jarní soutěže – vyplnila stručný dotazník a vhodila jej do losovacího boxu na recepci. Při Martině stálo štěstí, a tak vyhrála eurovíkend – první cenu soutěže Vhoď a vyhraj. V polovině července odjíždí do Nízkých Tater do Grandhotelu Jasná. „Do Tater se moc těším. Mám ráda turistiku, přírodu a určitě si užiji i wellness a masáže," uvedla Martina, která pochází ze západních Čech a pracuje v oblasti cestovního ruchu. Darování krevní plazmy vnímá především jako dobrý skutek a má za sebou už šest odběrů. „Krevní plazma může zachránit někomu dalšímu život a odběr přitom vůbec nic nestojí ani nebolí," podotkla výherkyně. Martině ještě jednou blahopřejeme a věříme, že si víkend užije.

Losování soutěže Vhoď a vyhraj má své vítěze!

Celé jaro jste s námi mohli soutěžit o hodnotné ceny v rámci soutěže Vhoď a vyhraj. Do slosování byl zařazen každý dárce krevní plazmy, který vyplnil stručný dotazník a vhodil ho do losovacího boxu na recepci. V osudí bylo nakonec 1283 dárců. Do soutěže jsme věnovali eurovíkend dle výběru výherce, mobilní telefon a kolo. Dlouho očekávané slosování se uskutečnilo v pondělí 12. června v prostorách našeho odběrového centra Plasma Place.

A kdo nakonec zvítězil?

1. místo - eurovíkend - Martina Kalabisová

2. místo - mobilní telefon - Anna Haladová

3. místo - sportovní kolo - Stanislav Dolanský

Výhercům moc blahopřejeme! Všechny vylosované dárce jsme již kontaktovali. Brzy se můžete těšit na fotky z předávání cen i další soutěže!

Slavíme Den otců

Tatínkové jsou oporou pro své děti a rodinu. A pomáhají. Stejně jako my v Plasma place. Darujte krevní plazmu i vy a pomáhejte!

Tuto neděli mají všichni tatínkové svátek. Pro každého dárce-muže proto máme v sobotu 17. června připravený dárek.

Parkování přímo pod budovou Zlatý Anděl.

Nově mají naši dárci možnost zaparkovat po dobu darování krevní plazmy svůj vůz přímo pod budovou Zlatý Anděl, kde se nachází odběrové centrum.
Vjezd do podzemních garáží je z ulice Bozděchova cca 100m nad vstupem do odběrového centra.

Tým Plasma place vyráží mezi vás!

V sobotu 27. května a v neděli 28. května budeme na skvělé pražské akci Mezi Ploty. U našeho stánku se dozvíte nejen o všech novinkách v Plazma centru Zlatý Anděl, ale také vám zdarma změříme tlak a dostanete sladkou odměnu. Přijďte za námi a neodejdete s prázdnou! (Více informací o akci naleznete na http://meziploty.cz/)
Nahoru