Upravit stránku

Pomyslnou třetí příčku obsadil pan Stanislav Dolanský, který vyhrál sportovní kolo. Od předání ceny uběhlo jen pár dní a Stanislav už stihl na kole ujet téměř sto kilometrů. Je pravidelným dárcem, má za sebou přes sto odběrů krevní plazmy. Co ho k darování vede? „Pracuji v nemocnici, takže v pomáhání druhým vidím smysl života. Nikdy nevíte, co vás čeká, nikdo nezná svůj osud. Když budeme pomáhat zachraňovat životy, někdo jiný ho zase třeba jednou pomůže zachránit vám. Tým v Plasma Place si zakládá na lidském přístupu, určitě tu budu ještě mnohokrát darovat," uvedl Stanislav Dolanský.

Do jarní soutěže Vhoď a vyhraj jsme věnovali také mobilní telefon. Jeho výherkyní je paní Anna Haladová, která je v současnosti na mateřské dovolené. Dlouho jí trvalo, než našla vhodné odběrové centrum. Těší nás, že je právě u nás se servisem spokojená a spolu s manželem daruje krevní plazmu pravidelně každých 14 dní. „Výhra mě velmi potěšila. Kromě toho, že se mi zrovna rozbil telefon a nový tedy přišel opravdu vhod, jsem měla 14. června narozeniny, takže to byl vlastně i takový dárek. Do Plasma Place budeme chodit darovat plazmu i nadále. Je tu příjemná atmosféra, personál se vás hned ujme, nabídne vám občerstvení, prostředí je velmi hezké a čisté. Všem mohu jedině doporučit," uvedla Anna Haladová. My děkujeme a ještě jednou výherkyni gratulujeme!

Hlavní výhru - eurovíkend - si odnesla Martina Kalabisová, která pochází ze západních Čech a pracuje v oblasti cestovního ruchu. Martina má za sebou zatím šest odběrů, ale výhrou v soutěži pro ní darování krevní plazmy určitě nekončí. „Darování vnímám především jako dobrý skutek. Krevní plazma může zachránit někomu život a odběr přitom vůbec nic nestojí ani nebolí. Centrum Plasma Place je navíc výborně dostupné, nechybí tu možnost parkování, jste téměř v centru a personál je velmi přátelský," řekla Martina. Děkujeme za milá slova a moc gratulujeme!

Nahoru