Upravit stránku

Marie Čížková pravidelně daruje krevní plasmu. Proto neváhala a zúčastnila se naší letní soutěže „Vyfoť se s náramkem“. A vyhrála poukázku na večeři pro dva v luxusní restauraci KOBE FUSION RESTAURANT Anděl. „Nejen, že mi kartička dárce Plasma Place a úžasně ochotná sestřička pomohly zachránit peněženku s doklady, náramek mi zase pomáhá neztratit klíčky od auta,“ napsala ke své soutěžní fotografii. Jak sama říká, stálo při ní tehdy i díky Plasma place štěstí. Darování krevní plazmy vnímá paní Čížková především jako dobrý skutek. Má za sebou již přes 180 odběrů a dál chce pravidelně každých 14 dní darovat. „V Plasma place mě přesvědčil milý přístup sestřiček a doslova rodinné prostředí,“ doplnila paní Čížková.

Ivan Vavroch daruje podle svých slov krevní plasmu se stejnou radostí, s jakou daruje život zdolanému soupeři (viz. soutěžní fotografie). A radost neskrýval, ani když si přebíral poukázku na večeři pro dva v luxusní restauraci KOBE FUSION RESTAURANT Anděl. „Výhra mi přišla vhod, máme zrovna s manželkou co slavit, tak velmi rádi poznáme kuchyni této vyhlášené restaurace,“ prozradil své plány pan Vavroch.!

Kristýna Juláková se rozhodla pomáhat druhým a stát se dárcem krevní plazmy mimo jiné proto, že je sama maminkou malé zdravé holčičky. „Nejprve jsem se nechala registrovat jako dárce kostní dřeně, a poté jsem se stala i dárcem plazmy. Je velké štěstí, když je člověk zdravý. A já ráda pomohu těm, kteří třeba takové štěstí nemají,“ popsala svou cestu k darování usměvavá Kristýna Juláková. Z výhry měla velkou radost a těší se, že si užije romantickou večeři v luxusní restauraci KOBE FUSION RESTAURANT Anděl ve dvou s manželem. Od narození dcerky si prý vyrazí sami dva teprve podruhé. Ostatně i k soutěžní fotografii s nadsázkou napsala: „Zasílám foto s mojí milovanou holčičkou. Na odběru je to jedna z mála chvil, kdy jsem bez ní a načerpám trochu energie.“

My v Plasma place všem výhercům moc blahopřejeme a přejeme jim, aby se návštěva restaurace vydařila! Vážíme si jejich pomoci a děkujeme za ni.

Nahoru