Upravit stránku

„Pomáhat druhým považuji za přirozenou součást života. Vzorem je mi určitě moje maminka, která daruje pravidelně. Navíc v centru tady na Andělu je opravdu velmi příjemné prostředí a milé sestřičky. A také jsem si během odběru stihla velmi příjemně popovídat s Hankou Potměšilovou z projektu Srdcerváči. Nechci, aby to vyznělo nějak pateticky, ale je prostě fajn vědět, že můžete najednou pomoci na více místech,“ svěřila se Monika Leová.  

Darováním plazmy pomůžete zachránit život druhým nebo vyléčit zákeřnou nemoc. Pravidelní dárci získají finanční náhradu ve výši až 1 100 korun měsíčně. V novém odběrovém centru Plasma place Zlatý Anděl máte možnost pomoci ještě více. Pokud se vzdáte finanční náhrady za odběr, poputují peníze na konto organizace Srdcerváči.

„Prostřednictvím Srdcerváčů se snažíme veřejnosti ukázat, že zdravotně postižení chtějí a mohou pracovat a mnohdy jim jen stačí dát šanci a pootevřít pomyslné dveře. Veškeré finanční příspěvky od dárců poputují do organizací, které zaměstnávají více než padesát procent zdravotně postižených, nebo jednotlivcům, kteří se přes své onemocnění či úraz rozhodli vzít osud do svých rukou a stát se drobnými podnikateli. Velmi si proto spolupráce s Plasma Place vážíme a všem dárcům děkujeme," vysvětlila ředitelka projektu Srdcerváči Hana Potměšilová.

Nahoru