Upravit stránku
Táhneme za jeden provaz společně pro dobrou věc

Jste sehraný sportovní tým, pracovní kolektiv nebo zájmové sdružení?

Dokážete se nadchnout pro společnou a dobrou věc? Pak neváhejte, spojte síly, udělejte dobrý skutek a ještě získejte odměnu až 55 tisíc korun. 

Darujte krevní plazmu a získejte pro svůj tým 55 000 Kč!

Přihlaste svůj tým do soutěže mezi sportovními družstvy, zájmovými sdruženími nebo pracovními kolektivy o příspěvek na vámi zvolenou aktivitu nebo vybavení. 

Soutěž probíhá od 1. dubna do 31. října 2017.

Přihlásit do soutěže se můžete zde: tymy@plasmaplace.cz

První cenu vyhraje ten tým, jehož členové darují celkově nejvíce odběrů krevní plazmy. 

Odměna čeká i na kolektiv na druhém a třetím místě.
POZOR! Darovat může nejen člen registrovaného týmu, ale i každý jeho příznivec nebo člen rodiny. Stačí, pokud při darování nahlásí název týmu řádně registrovaného do soutěže, který chce podpořit. Jeden dárce musí absolvovat za období v rozmezí nejdéle 90 dní alespoň dva úspěšné odběry. V opačném případě se jeho odběry do soutěže nebudou započítávat.

Každý dárce krevní plazmy má současně nárok na finanční náhradu nákladů spojených s darováním krevní plazmy ve výši 550 Kč za jeden úspěšný odběr. Dále má nárok na všechny benefity a další náležitosti spojené s darováním krevní plazmy.

Úplná pravidla soutěže naleznete zde:

 1. Soutěže se mohou zúčastnit týmy registrované na emailu tymy@plasmaplace.cz .O zařazení do soutěže budete informováni mailem.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit pouze osoby starší 18 let.
 3. Do registračního mailu je třeba napsat název týmu, adresu tymy@plasmaplace.cz na kontaktní osobu, telefonní číslo a mail na kontaktní osobu.
 4. Soutěž začíná 1. dubna 2017.  Dne 1. listopadu 2017 bude soutěž vyhodnocena a výhry předány výhercům.
 5. Do soutěže se musí registrovat a následně se jí zúčastnit minimálně 10 sportovních družstev, zájmových sdružení nebo pracovních kolektivů. (v opačném případě mohou být pravidla soutěže pozměněna nebo může být soutěž zrušena)
 6. Soutěž probíhá pouze v dárcovském centru krevní plazmy Plasma place, Bozděchova 344/2, Praha 5. Jakékoli odběry v jiném dárcovském centru nebudou do soutěže započítány.
 7. Předpokladem pro zařazení do soutěže je, aby jeden dárce absolvoval za období v rozmezí nejdéle 90 dní alespoň dva úspěšné odběry. V opačném případě se jeho odběry do soutěže nebudou započítávat.
 8. Po odběru krevní plazmy je potřeba na recepci sdělit název týmu, za který jste byli darovat. Uvedený tým musí být řádně registrovaný v soutěži.
 9. Týmy s nejvíce odběry krevní plazmy za uvedené období získají peněžní cenu podle stanovené tabulky odměn.


  Tabulka odměn:

  Počet odběrů na jeden tým.

  Tým na 3. místě

  Tým na 2. místě

  Tým na 3. místě

  99 a více odběrů

  55 000 Kč

  26 000 Kč

  12 000 Kč

  55 - 98 odběrů

  25 000 Kč

  13 000 Kč

  7 000 Kč

  25 - 54 odběrů

  20 000 Kč

  9 000 Kč

  4 000 Kč

  10 - 24 odběrů

  15 000 Kč

  7 000 Kč

  3 000 Kč

 10. Každý dárce krevní plazmy má současně nárok na finanční náhradu nákladů spojených s darováním krevní plazmy ve výši 550 Kč za jeden úspěšný odběr. Dále má nárok na všechny benefity a další náležitosti spojené s darováním krevní plazmy.
 11. Darovat krevní plazmu je možné maximálně jednou za 14. dní.
 12. Pravidla soutěže mohou být kdykoli pozměněna jejím provozovatelem, a to s účinností od okamžiku zveřejnění jejich změny na www.plasmaplace.cz/bonusy-pro-darce. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž změnit nebo zrušit, a to bez udání důvodů a stanovení náhrady.
 13. Pravidla soutěže a další informace o soutěži jsou po dobu konání soutěže k dispozici na webových stránkách www.plasmaplace.cz/bonusy-pro-darce nebo v recepci dárcovského centra krevní plazmy Plasma place, Bozděchova 344/2, Praha 5. Pro veškeré dotazy je vám po dobu trvání soutěže k dispozici mail: tymy@plasmaplace.cz
 14. Registrované kolektivy, průběžné výsledky a vývoj soutěže bude pravidelně zveřejňován na stránkách www.plasmaplace.cz a na facebookových stránkách společnosti Plasma place.

Provozovatelem soutěže je společnost Plasma place s.r.o., Kloknerova 1245/1, Praha 11, IČO: 05323673

Nahoru